Birey doğası gereğince gerçekleştirmekte olduğu işlemlerden emin olmak istemektedir. Biz de alım veya satımını yapacağınız medikal cihazınızdan emin olmanıza vesile oluyoruz.

Güvenli Ortamda Medikal Cihaz Testi

Medikal cihazların güvenliği, sağlık sektöründe olan bireyler için oldukça önemlidir. Bilindiği üzere bir birey rahatsızlandığı zaman çeşitli tetkiklerden geçmektedir. Bu tetkikler neticesinde ortaya çıkan sonuçlar doğrultusunda bireylerin rahatsızlıkları teşhis edilmektedir. Burada meydana gelen olası bir hata, bireyin yaşamını kaybetmesine dahi neden olabilir. Bu nedenle dikkatli olmak ve makineleri test ettirmek gerekmektedir.

Medikal cihazları test eden makinelere biyomedikal testleri denilmektedir. Birden fazla çeşit ve sayıda biyomedikal testleri bulunmaktadır. Her bir cihazın farklı işlemlere yaraması ve cihazların farklı alalarda kullanılması gibi, testler de yalnızca bazı cihazları test edebilme yetisine sahiptir. Bir testin tüm cihazları test edebilmesi ihtimal dahilinde olmadığı için, tüm cihazları test edebilmek adına birden fazla test türü oluşturulmuştur.

Biyomekanik test türleri kısaca şu şekilde sıralanabilir Ortopedik Ürünler için Statik Testler ve Dinamik Testler, Beyin Cerrahi İmplantları için Statik Testler ve Dinamik Testler, Penile Implantlar için Uzatıcı Test, Bükülme Test, Pozisyonlama Test, Açılama Test ve Dinamik Test.

Kolayca Ulaşabilir Ve Detaylı Bilgi Alabilirsiniz

Görüldüğü üzere oldukça fazla sayıda biyomekanik testleri bulunmaktadır. Bu testlerden hangisinin, ne zaman ve nasıl kullanılması gerektiğinin belirleyicisi ise alanında uzman ekibimizdir. Firma olarak biyomekanik testleri işlemi gerçekleştirmekteyiz. Medikal cihazların testlerini gerçekleştiriyor ve neticede cihazın kullanılabilme durumunu belirliyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetin hassas bir karar mekanizmasını içerdiğinin farkındayız ve bu bilinçle hareket ediyoruz.

Bir hizmetin ne kadar kaliteli olduğu kadar kolay ulaşılır olması da ziyadesi ile önem arz etmektedir. Bir kullanıcı, hizmete erişememesi durumunda, hizmetin ne kadar kaliteli olduğunun hiçbir önemi bulunmamaktadır. Biz de bu nedenle kolay ulaşılabilir bir hizmet politikası oluşturduk.

Medikal cihazların güvenli bir şekilde alınabilmesi ya da satılabilmesi için gerçekleştirdiğimiz biyomekanik testlerden herkesin faydalanabilmesi için bir telefon uzaklıktayız. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda ekibimiz işleme dair detayları siz değerli kullanıcılara aktaracaktır. Sonraki süreçte ise medikal cihaz test sürecini yine birlikte yürütmekteyiz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.